Aktualności - Grupy młodzieżowe Aktualności - Grupy młodzieżowe

Zwycięstwem 3:1 nad KSZO Ostrowiec Świętokrzyski siatkarki...
Siatkarki ŁKS Szkoła Gortata Łódź w turnieju finałowym...
Sporo emocji było udziałem młodych siatkarek Łódzkiego Klubu...
W meczu Młodej Ligi Kobiet we Wrocławiu Impel pokonał w...
Aż pięć spotkań w rozgrywkach kadetek i jedno w lidze...
Młode siatkarki ŁKS Szkoły Gortata Łódź w swoim drugim meczu...
Po awansie do ekstraklasy również młodzieżowy zespół...
Dziś chcielibyśmy przedstawić wam sylwetki trenerów, którzy...
W tegorocznych rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet pojawi się...
Pięć zdolnych juniorek rozpocznie 1 sierpnia treningi z...
Oba zespoły młodziczek ŁKS Łódź rozegrały w miniony weekend...
Pechowo rozpoczął się turniej ćwierćfinałowy MP juniorek dla...
– Nie zawsze udawało nam się utrzymać dobry poziom naszej...
Na czwartym miejscu, tuż za podium, zakończyły rywalizację w...
Od środy do niedzieli w łódzkiej hali MOSiR przy ul....
Już w środę w hali MOSiR przy ul. Skorupki w Łodzi...
W miniony weekend odbył się drugi turniej półfinałowy...
W miniony weekend odbył się pierwszy z dwóch turniejów...
Siatkarki ŁKS-u II SAN MG13 w hali przy ulicy Skorupki nie...
Juniorki ŁKS MG13 ponownie wygrały turniej półfinałowy...
W niecodziennym zestawieniu na mecz II ligi kobiet pojechała...
Zespół juniorek ŁKS MG13 Łódź wygrał wszystkie trzy...
Zespół młodziczek ŁKS II Łódź przed ostatnim turniejem rundy...
Kadetki ŁKS MG13 Łódź w pierwszej części sezonu z kompletem...
- Moim marzeniem jest grać w siatkówkę jak najdłużej, dopóki...
  Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą...
Juniorki ŁKS MG13 Łódź odniosły 10. z rzędu zwycięstwo i z...
Siatkarki ŁKS II Łódź zajęły 3. miejsce w turnieju grupy A...
Siatkarki ŁKS-u II SAN MG13 stoczyły wyrównany bój z...
W ostatnim meczu rundy zasadniczej kadetki ŁKS MG13 Łódź...
Młode siatkarki ŁKS II SAN MG13 Łódź przegrały drugoligowe...
W tym sezonie w rozgrywkach kadetek wystartowały dwie...
W miniony weekend swoje mecze w kategorii kadetek i juniorek...
Pewnym triumfem młodziczek ŁKS II Łódź zakończył się sobotni...
Siatkarki NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki pewnie pokonały w...
Nietypowo, bo w środę, odbył się kolejny mecz grupy B...
Siatkarki ŁKS-u II SAN MG13 Łódź uległy na własnym boisku...
Młode siatkarki ŁKS-u II Łódź na co dzień występujące w II...
Doskonale w rozgrywkach młodzieżowych poradziły sobie w tym...
Jeszcze nie przebrzmiały echa meczów rozegranych w ostatni...

wyniki drużyn młodziezowych wyniki drużyn młodziezowych

JUNIORKI

Liga wojewódzka

ŁKS SMS MG13 Łódź - Budowlani Łódź 1:3
(25:22, 19:25, 24:26, 9:25)

Omega Kleszczów - ŁKS SMS MG13 Łódź 0:3
(12:25, 13:25, 14:25)

ŁKS SMS MG13 Łódź - UKS Ozorków 3:0
(25:18, 25:21, 25:9)
Abis Łódź - ŁKS SMS MG13 Łódź 0:3
(6:25, 7:25, 16:25)
ŁKS SMS MG13 Łódź - Skra Bełchatów 3:0
(25:18, 25:21, 25:9)
UKS Ozorków - ŁKS SMS MG13 Łódź 1:3
(25:23, 19:25, 15:25, 19:25)
Budowlani Łódź - ŁKS SMS MG13 Łódż 3:0
(25:17, 25:18, 25:20)
ŁKS SMS MG13 Łódź - Omega Kleszczów 3:0
(25:10, 25:6, 25:9)
ŁKS SMS MG13 Łódź - Abis Łódź 3:0
(25:15, 25:18, 25:18)
Skra Bełchatów - ŁKS SMS MG13 Łódź 1:3  
(22:25, 25:19, 20:25, 21:25)

Tabela:
1. Budowlani Łódź               10 30 pkt. 30:1
2. ŁKS SMS MG13 Łódź       10 24 pkt. 25:8
3. Skra Bełchatów               10 18 pkt. 19:12
------------------------------------------------
4. UKS Ozorków                   9  9 pkt.  10:20
5. Abis Łódź                       10  6 pkt.  7:24
6. Omega Kleszczów             9  0 pkt.   1:27

 

KADETKI

Liga wojewódzka, gr. A

ŁKS SMS MG13 Łódź – Łaskovia Łask 3:0
(25:10, 25:7, 25:14)

Dargfil Tomaszów Maz. - ŁKS SMS MG13 Łódź 3:2
(22:25, 25:17, 23:25, 25:23, 16:14)

ŁKS SMS MG13 Łódź– Lider Konstantynów Ł. 3:1
(16:25, 25:17, 25:18, 26:24)

ŁKS SMS MG13 Łódź – Juvenia Rawa Maz. 3:0
(25:19, 25:20, 25:23)

UMKS Tuszyn - ŁKS SMS MG13 Łódź 0:3
(12:25, 19:25, 22:25)
Łaskovia Łask - ŁKS SMS MG13 Łódź 0:3
(20:25, 18:25, 11:25)
ŁKS SMS MG13 Łódź – Dargfil Tomaszów Maz. 1:3
(25:15, 19:25, 22:25, 23:25)
Lider Konstantynów Ł. - ŁKS SMS MG13 Łódź 3:1
(25:19, 25:18, 19:25, 27:25)
Juvenia Rawa Maz. - ŁKS SMS MG13 Łódź 0:3
(24:26, 19:25, 8:25)
19.12 ŁKS SMS MG13 Łódź – UMKS Tuszyn

 

Tabela gr. A:
1. Lider Konstantynów Ł.         9  24 pkt. 25:5
2. Dargfil Tomaszów Maz.        9  20 pkt. 22:8
3. ŁKS SMS MG13 Łódź          9  19 pkt. 21:10
-------------------------------------------------
4. Juvenia Rawa Maz.             9  12 pkt. 12:16
5. UMKS Tuszyn                    9    5 pkt.  6:23
6. ŁMLKS Łaskovia Łask          9   1 pkt.  3:27

 

MŁODZICZKI

Kwalifikacje Rawa Mazowiecka - 11.10

ŁKS II - Asik Domaniewice 2:0 (25:9, 25:15)
ŁKS II - Skier-Vis  1:2 (20:25, 25:19, 4:15)
ŁKS II - Abis II Łódź 2:0 (25:17, 25:18)
ŁKS II - Dargfil Tom. Maz. 0:2 (14:25, 10:25)
ŁKS II - Juvenia Rawa Maz. 2:0 (25:19, 25:21)

 

1. Dargfil Tomaszów Maz.       5 10 pkt. 10:0
2. ŁKS II Łódź                       5   8 pkt.   7:4
3. Skier-Vis Skierniewice         5   8 pkt.   7:5
4. Juvenia I Rawa Maz.           5   8 pkt.   6:7
5. Abis II Łódź                       5   6 pkt.   3:8

6. Asik Domaniewice               5   5 pkt.   1:10

 

Kwalifikacje Łódź - 12.10

ŁKS I - Włókniarz Z. 1:2 (23:25, 25:22, 15:17)

ŁKS I - UKS Ozorków 2:0 (25:7, 25:10)

ŁKS I - AS II Zduńska Wola 2:0 (25:7, 25:7)

ŁKS I - Skra Bełchatów 2:0 (25:21, 25:22)

 

1. Włókniarz Zgierz           4 8 pkt. 8:1

2. ŁKS I Łódź                   4 7 pkt. 7:2

3. Skra Bełchatów             4 6 pkt. 4:4

4. UKS Ozorków               4 5 pkt. 2:7

5. AS II Zduńska Wola     4 4 pkt. 1:8

 

I turniej - Łódź 25.10 - gr. B

ŁKS I - ŁKS II 2:1 (24:26, 25:21, 15:12)

ŁKS I - MKS 16 Łódź 2:1 (25:15, 19:25, 16:14)

ŁKS II - Czwórka Aleks. Ł. 0:2 (10:25, 9:25)

ŁKS I - Czwórka Aleks. Ł. 0:2 (15:25, 18:25)

ŁKS II - MKS 16 Łódź 0:2 (23:25, 22:25)

 

1. Czwórka Aleksandrów Ł. 3 6 pkt. 6:0 - do gr. A

2. ŁKS I Łódź                          3 5 pkt. 4:4

3. MKS 16 Łódź                3 4 pkt. 3:4

4. ŁKS II Łódź                  3 3 pkt. 1:6 - do gr. C

 

II turniej - Zgierz 08.11 - gr. B

ŁKS I – MKS 16 Łódź 2:0 (25:10, 25:10)

ŁKS I – Włók. Zgierz 2:1 (17:25, 25:21, 15:13)

ŁKS I – Skier-Vis Skierniewice 2:0 (25:22, 25:19)

 

1. ŁKS I Łódź                 3 6 pkt. 6:1 - do gr. A
2. Włókniarz Zgierz        3 5 pkt. 5:3
3. Skier-Vis Skierniewice 3 4 pkt. 3:4
4. MKS 16 Łódź             3 3 pkt. 0:6 - do gr. C

 

II turniej - Bełchatów 15.11 - gr. C

ŁKS II - Dargfil II Tom. Maz. 2:0 (25:14, 25:7)

ŁKS II - Skra Bełchatów 1:2 (25:23, 15:25, 6:15)

ŁKS II – Lider II Konst. 2:1 (25:17, 22:25, 15:7)

 

1. Skra Bełchatów              3 6 pkt. 6:2 - do gr. B
2. ŁKS II Łódź                   3 5 pkt. 5:3
3. Lider II Konstantynów Ł. 3 4 pkt. 3:4
4. Dagrfil II Tomaszów M.  3 3 pkt. 1:6 - do gr. D

 

III turniej - Konstantynów Ł. 22.11 - gr. A

ŁKS I - Lider Konstantynów Ł. 0:2 (13:25, 18:25)

ŁKS I - Dargfil Tomaszów Maz. 0:2 (7:25, 15:25)

ŁKS I - Czwórka Aleksandrów Ł. 0:2 (6:25, 9:25)

 

1. Lider Konstantynów Ł.     3 6 pkt. 6:1
2. Dargfil Tomaszów M.      3 5 pkt. 5:3
3. Czwórka Aleksandrów Ł. 3 4 pkt. 3:4
4. ŁKS I Łódź                    3 3 pkt. 0:6 - do gr. B

 

II turniej - Rawa Maz. 22.11 - gr. C

ŁKS II - Lider II Konstant. Ł. 2:0 (25:15, 25:21)

ŁKS II - MKS 16 Łódź 2:1 (25:18, 21:25, 15:12)

ŁKS II - Juvenia Rawa M. 1:2 (22:25, 25:18, 11:15)

 

1. Juvenia Rawa Maz.        3 6 pkt. 6:3 - do gr. B
2. ŁKS II Łódź                   3 5 pkt. 5:3
3. Lider II Konstantynów Ł. 3 4 pkt. 3:4
4. MKS 16 Łódź                 3 3 pkt. 2:6 - do gr. D

 

Turnieje rundy zasadniczej:
06.12.2014
20.12.2014
21.02.2015