SPONSOR STRATEGICZNY SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSOR techniczny SPONSOR techniczny

PODMIOTY WSPIERAJĄCE PODMIOTY WSPIERAJĄCE

OFERTA DLA INWESTORÓW OFERTA DLA INWESTORÓW

Szanowni Państwo,


mamy zaszczyt przedstawić Wam ofertę dla inwestorów, jaką przygotowało w sezonie 2013/2014 Stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska.

Nasze Stowarzyszenie zostało powołane do życia wiosną 2010 roku jako odpowiedź na problemy, jakie trawiły sekcję siatkówki kobiet w Łódzkim Klubie Sportowym. Gdy kłopoty ŁKS sprawiły, że sekcja nie mogła wystartować w rozgrywkach II ligi, wszystkie zawodniczki wraz z nazwą przejęło Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska, zgłaszając zespół do rozgrywek III ligi i reaktywując zespół młodzieżowe w ŁKS. W pierwszym sezonie zespół seniorek awansował do II ligi kobiet, w której z powodzeniem walczy do chwili obecnej. Do rozgrywek zgłoszone są również dwie drużyny młodziczek (1999 i młodsze) jedna kadetek (1997 i młodsze) oraz jedna juniorek (1995 i młodsze). Zespoły ŁKS Łódź uczestniczą również w rozgrywkach minisiatkówki. Dzięki umowie podpisanej ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi proces szkolenia młodych siatkarek przebiega coraz sprawniej. W tej chwili siatkówka żeńska w Łódzkim Klubie Sportowym działa na zasadach przejrzystości, otwartości, nie ma żadnych zaległości finansowych, a przed sobą ma ogromne perspektywy.

Zadania, jakie stoją przed Stowarzyszeniem ŁKS Siatkówka Żeńska, są ambitne, ale przede wszystkim realne. Chcemy, by pierwszy zespół skutecznie walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, jednocześnie bardzo poważnie chcemy potraktować drużyny młodzieżowe i odbudować cały system szkolenia w ŁKS.

Mecze siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego cieszą się w wyjątkowym zainteresowaniem kibiców, a także lokalnych mediów. Miejmy nadzieję, że wraz z coraz lepszymi wynikami sportowymi zainteresowanie to będzie rosło.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z nami. Dzięki Wam będziemy mogli realizować nawet najbardziej ambitne cele sportowe oraz stworzyć możliwość rozwoju sportowego dla dziesiątek przyszłych gwiazd polskiej siatkówki.


OFERTA dla PODMIOTÓW WSPOMAGAJĄCYCH


Tytuł PODMIOTU WSPIERAJĄCEGO ŁKS SŻ mogą uzyskać osoby fizyczne oraz firmy, które:

* na podstawie umowy sponsorskiej wspomagać będą Stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska kwotą od 100 do 499 złotych miesięcznie przekazywanych przelewem na konto Stowarzyszenia lub sprzęcie niezbędnym dla działalności Stowarzyszenia.

*  na podstawie umowy sponsorskiej przekażą jednorazowo ponad 500 zł przelewem na konto Stowarzyszenia lub sprzęcie niezbędnym dla działalności Stowarzyszenia

1. nazwy wszystkich PODMIOTÓW WSPOMAGAJĄCYCH będą przynajmniej raz wyczytywane przez spikera na wszystkich meczach rozgrywanych przez ŁKS Siatkówka Żeńska w hali przy al. Unii 2.
2.  nazwy wszystkich PODMIOTÓW WSPOMAGAJĄCYCH zostaną umieszczone na stronie internetowej ŁKS Siatkówka Żeńska
3. każdy PODMIOT WSPOMAGAJĄCY będzie na bieżąco informowanyo wszystkich wydarzeniach w Stowarzyszeniu, będzie otrzymywał drogą mailową na wskazany adres informacje o rozgrywanych spotkaniach (wy nik, relacje, składy, tabela), zaproszenia na mecze ŁKS Siatkówka Żeńska itp.

Zostań już dziś PODMIOTEM WSPIERAJĄCYM siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego. W zamian za naprawdę niewielką pomoc Ty lub Twoja firma zaistnieje w marketingu sportowym i świadomości kibiców siatkówki.


OFERTA dla SPONSORÓW


Tytuł SPONSORA ŁKS SŻ mogą uzyskać osoby fizyczne oraz firmy, które na podstawie umowy sponsorskiej wspomagać będą Stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska kwotą od 500 do 2000 zł miesięcznie (5000–20000 zł na sezon) przekazywanych przelewem na konto Stowarzyszenia lub sprzęcie niezbędnym dla działalności Stowarzyszenia.

1.  nazwy wszystkich SPONSORÓW będą wyczytywane przed każdym setem spikera na wszystkich meczach rozgrywanych przez ŁKS Siatkówka Żeńska w hali przy al. Unii
2.  na stronie internetowej Stowarzyszenia SPONSOR będzie mógł umieścić swój baner reklamowy z aktywnym linkiem o wymiarach 125x125 px w miejscu wskazanym przez Stowarzyszenie.
3.  logo lub nazwa SPONSORA może zostać umieszczona na strojach zawodniczek w postaci naszywki o wymiarach 10cmx5cm w miejscu wskazanym przez Stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska.
4. Nazwa SPONSORA zostanie umieszczona na specjalnej „tablicy medialnej" na tle której odbywać się będą wszelkie wywiady telewizyjne.
5. każdy SPONSOR będzie na bieżąco informowany o wszystkich wydarzeniach w Stowarzyszeniu, będzie otrzymywał drogą mailową na wskazany adres informacje o rozgrywanych spotkaniach (wynik, relacje, składy, tabela), zaproszenia na mecze ŁKS Siatkówka Żeńska itp.

Zostań już dziś SPONSOREM siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego. W zamian za pomoc Ty lub Twoja firma zaistnieje w marketingu sportowym i świadomości kibiców siatkówki na dłużej. Ponadto będziesz miał okazję czynnie uczestniczyć w życiu sekcji siatkówki ŁKS.OFERTA dla SPONSORÓW STRATEGICZNYCH

Tytuł SPONSORA STRATEGICZNEGO ŁKS SŻ mogą uzyskać osoby fizyczne oraz firmy, które na podstawie umowy sponsorskiej wspomagać będą Stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska kwotą od 2000 do 7000 złotych miesięcznie (20000-70000 na sezon).

1. nazwy wszystkich SPONSORÓW STRATEGICZNYCH będą wyczytywane przed każdym setem spikera na wszystkich meczach rozgrywanych przez ŁKS Siatkówka Żeńska w hali przy al. Unii 2.
2.  na stronie internetowej Stowarzyszenia SPONSOR STRATEGICZNY będzie mógł umieścić swój baner reklamowy z aktywnym linkiem o wymiarach 250x125 px w miejscu wskazanym przez Stowarzyszenie.
3. logo lub nazwa SPONSORA STRATEGICZNEGO może zostać umieszczona na strojach zawodniczek w postaci naszywki o wymiarach 20cmx10cm w miejscu wskazanym przez SPONSORA STRATEGICZNEGO.
4. SPONSOR STRATEGICZNY może wywieszać swój baner reklamowy (o wymiarach 1x3m) na meczach ŁKS Siatkówka Żeńska przy al. Unii 2.
5. nazwa SPONSORA STRATEGICZNEGO zostanie umieszczona na specjalnej „tablicy medialnej" na tle której odbywać się będą wszelkie wywiady telewizyjne.
6. każdy SPONSOR STRATEGICZNY będzie na bieżąco informowany o wszystkich wydarzeniach w Stowarzyszeniu, będzie otrzymywał drogą mailową na wskazany adres informacje o rozgrywanych spotkaniach (wynik, relacje, składy, tabela), zaproszenia na mecze ŁKS Siatkówka Żeńska itp. Przedstawiciele „Sponsora Strategicznego" zapraszani będą na wszystkie spotkania Stowarzyszenia (m.in. mecze wyjazdowe, spotkania inaugurujące i kończące sezon rozgrywkowy itp.)
 

OFERTA dla SPONSORA TYTULARNEGO

 

Tytuł SPONSORA TYTULARNEGO ŁKS SŻ mogą uzyskać firmy, które na podstawie umowy sponsorskiej wspomagać będą Stowarzyszenie ŁKS Siatkówka Żeńska kwotą powyżej 7000 złotych miesięcznie (powyżej 70 000 na sezon).

SPONSOR TYTULARNY posiada wszystkie przywileje SPONSORA STRATEGICZNEGO.

Ponadto:

1. nazwa SPONSORA TYTULARNEGO lub nazwa jego produktu może zostać dołączona do nazwy zespołu zgłaszanego do rozgrywek przy zachowaniu nazwy ŁKS Łódź.
2. przedstawiciel SPONSORA TYTULARNEGO powinien znaleźć się w Zarządzie Stowarzyszenia.


Tytuły SPONSORA STRATEGICZNEGO i SPONSORA TYTULARNEGO pozwala na aktywne włączenie się w życie sekcji siatkówki ŁKS i Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska. Pozwala również współuczestniczyć i współdecydować o przyszłości sekcji, jej celach i rozwoju.


Zapraszamy!

Zrób razem z nami coś dla siatkówki

i Łódzkiego Klubu Sportowego!